FIFA STYLE - România

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Reclamații Liga I

    Reflex
    Reflex
     
     


    Mesaje : 178
    Data înscrierii : 08/07/2012
    Vârstă : 30
    Oraș : Iași
    Versiunea de FIFA : 07, 08
    Bară Warn : Reclamații Liga I 2ikxhlt

    Reclamații Liga I Empty Reclamații Liga I

    Mesaj  Reflex Dum Iul 15, 2012 12:41 pm

    Postați reclamația alături de dovezi (print screen) !
    naruto12
    naruto12
     
     


    Mesaje : 19
    Data înscrierii : 15/07/2012
    Oraș : sebes
    Versiunea de FIFA : 07
    Bară Warn : Reclamații Liga I 2ikxhlt

    Reclamații Liga I Empty Re: Reclamații Liga I

    Mesaj  naruto12 Lun Iul 16, 2012 4:10 am

    Reclamatie Banu.

    Astazi am disputat primul meu meci in cadrul ligi I fifa style cu jucatorul cu nume de forum Banu. Toate bune si frumoase,inscrie el ,dupa care marchez gol eu. Incepe de la MIJLOC. Ce sa zic,poate a uitat omu` ca nu asa trebuie sa se reia meciul dupa ce primesti gol,las de la mine .Imi da gol cu Torres,incepand de la mijloc,fara pase spate ,pozitionarea jucatoriilor mei fiind anosta in raport cu jucatorul lui.2-1 pentru el.Inscriu din nou eu ,iarasi incepe de la mijloc,si acolo am pus punct.Meciul s-a terminat oricum 4-3 pentru mine(Anglia),dar doresc daca se poate ca scorul sa fie trecut 3-0 el incalcand aceasta regula :
    II. Reguli de joc: 1. Prima pasă la începutul meciului sau după fiecare gol trebuie dată în propria jumătate de teren.
    .Astept un raspuns din partea organizatorului.Multumesc anticipat.O zi frumoasa in continuare.

    Dovada : plecarea de la mijloc ( se observa si pe mini-map ) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Scorul final : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Reflex
    Reflex
     
     


    Mesaje : 178
    Data înscrierii : 08/07/2012
    Vârstă : 30
    Oraș : Iași
    Versiunea de FIFA : 07, 08
    Bară Warn : Reclamații Liga I 2ikxhlt

    Reclamații Liga I Empty Re: Reclamații Liga I

    Mesaj  Reflex Lun Iul 16, 2012 8:19 am

    naruto12 a scris:Reclamatie Banu.

    Astazi am disputat primul meu meci in cadrul ligi I fifa style cu jucatorul cu nume de forum Banu. Toate bune si frumoase,inscrie el ,dupa care marchez gol eu. Incepe de la MIJLOC. Ce sa zic,poate a uitat omu` ca nu asa trebuie sa se reia meciul dupa ce primesti gol,las de la mine .Imi da gol cu Torres,incepand de la mijloc,fara pase spate ,pozitionarea jucatoriilor mei fiind anosta in raport cu jucatorul lui.2-1 pentru el.Inscriu din nou eu ,iarasi incepe de la mijloc,si acolo am pus punct.Meciul s-a terminat oricum 4-3 pentru mine(Anglia),dar doresc daca se poate ca scorul sa fie trecut 3-0 el incalcand aceasta regula :
    II. Reguli de joc: 1. Prima pasă la începutul meciului sau după fiecare gol trebuie dată în propria jumătate de teren.
    .Astept un raspuns din partea organizatorului.Multumesc anticipat.O zi frumoasa in continuare.

    Dovada : plecarea de la mijloc ( se observa si pe mini-map ) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Scorul final : [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Dacă jucătorul tău confirmă că a început de la mijloc de 2 ori, vei câștiga la masa verde. Din printurile pe care le ai, reiese doar că s-a terminat 4-3 pentru tine, nu că ți-a dat gol cu Torres sau că a început de 2 ori fără să de-a pasă înapoi. Nu înțeleg de ce te mai chinui, tot victorie e !
    naruto12
    naruto12
     
     


    Mesaje : 19
    Data înscrierii : 15/07/2012
    Oraș : sebes
    Versiunea de FIFA : 07
    Bară Warn : Reclamații Liga I 2ikxhlt

    Reclamații Liga I Empty Re: Reclamații Liga I

    Mesaj  naruto12 Lun Iul 16, 2012 11:05 am

    Din prima poza reiese ca a inceput fara sa dea pasa inapoi,se poate vedea si pe mini map ca majoritatea jucatoriilor nici nu s-au miscat.E vorba de prinicpiu.
    Reflex
    Reflex
     
     


    Mesaje : 178
    Data înscrierii : 08/07/2012
    Vârstă : 30
    Oraș : Iași
    Versiunea de FIFA : 07, 08
    Bară Warn : Reclamații Liga I 2ikxhlt

    Reclamații Liga I Empty Re: Reclamații Liga I

    Mesaj  Reflex Lun Iul 16, 2012 11:19 am

    naruto12 a scris:Din prima poza reiese ca a inceput fara sa dea pasa inapoi,se poate vedea si pe mini map ca majoritatea jucatoriilor nici nu s-au miscat.E vorba de prinicpiu.

    Da, dar pentru a primi 3-0, trebuia să încalce o regulă de 2 ori, din print-ul tău reiese că a încălcat-o o singură dată !

    Continut sponsorizat


    Reclamații Liga I Empty Re: Reclamații Liga I

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 1:56 pm