FIFA STYLE - România

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

Castiga 50$ pe poker(18 ani+)

Corbul
    Corbul

Data înscrierii : 22/07/2012
    Oraș : Hunedoara
    Versiunea de FIFA : Fifa 07
    Bară Warn : Castiga 50$ pe poker(18 ani+) 2ikxhlt

Castiga 50$ pe poker(18 ani+) Empty Castiga 50$ pe poker(18 ani+)

Mesaj  Corbul Lun Iul 23, 2012 3:04 am

Desigur prima reactie la titlu este unu foarte sceptica, dar va asigur ca e pe bune.
    Eu personal garantez, prima oara cand mi-au dat cei 50$ am jucat de ei si am retras 550 RON banii au venit pe card, totul fiind in regula.
    Toata treaba e destul de simpla, iti faci cont aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , apoi dai click pe: Fa testul pt 50$(sau ceva de genu scrie, in stanga la homepage). Testul este cu intrebari din poker, un test de 20 de intrebar la care raspunurile le afli citind articolele lor de strategie, sau desigur poti gasi si pe google(dar eu as recomanda prima varianta, daca aveti rabdare).
    Dupa ce ai rezolvat testu va trebui sa optezi o platforma(nu va faceti griji va explica si pe site in detalii cum sa procedati), uitati-va prima oara ce platforma cum are conditiile, eu v-as recomanda William Hill dar fiecare face decizia lui.
    Prima intrebare a voastra presupun ca ar fi: Pot sa-i scot din prima? NU, nu poti va trebui sa joci din ei sau daca depozitezi tu o anumita suma(deobicei 100$) ii poti scoate instant fara complicatii.
    V-am spus eu am jucat cu ei si am ajuns la o suma frumusica si am scos 550 de RON, treaba e sigura.
    La urma urmei nu ai nimic de pierdut si daca pierzi suma aia, doar sunt bani facuti din nimic as putea zice.
    In plus primesti bani si din recomandarea prietenilor(adica ce fac eu acuma) si de acolo am primit suma de 75$(la momentu actual).
    Daca ati avut rabdare sa cititi tot va recomand cu caldura sa incercati, daca aveti orice intrebare, fie cu testu, fie din poker, nu ezitati sa ma intrebati, aici sau PM, sau pe mess, nu conteaza.
    Mult noroc si spor la grind.
    Eduu
    Eduu

Data înscrierii : 14/07/2012
    Oraș : Londra
    Versiunea de FIFA : 07

Castiga 50$ pe poker(18 ani+) Empty Re: Castiga 50$ pe poker(18 ani+)

Mesaj  Eduu Lun Iul 23, 2012 1:30 pm

Lasa-mi un id de mess.
    Corbul
    Corbul

Data înscrierii : 22/07/2012
    Oraș : Hunedoara
    Versiunea de FIFA : Fifa 07
    Bară Warn : Castiga 50$ pe poker(18 ani+) 2ikxhlt

Mesaj  Corbul Lun Iul 23, 2012 11:56 pm

Eduu a scris:Lasa-mi un id de mess.
    Ti-am dat PM, in caz ca nu-l primesti ID-ul e eu_tu_hd

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Data/ora curentă este: Mar Mai 24, 2022 1:21 am